Menü

18 yıllık çay tecrübesi birikimi 2000 yılında Gap Çay'ın kurulması ile markalaşarak Türkiye'nin en büyük tedarikçilerinden birini ortaya çıkardı. O zamandan beri nefis Seylan çaylarının yanı sıra vazgeçilmez Türk Çayı da çay tiryakılerinin sofralarında yerini bulmakta.

Tesislerinde hijyenik koşullarda paketleme yapan Gap Çay, kendisine ait olan EYFEL TEA markası altında hem Seylan hem Doğu Karadeniz çaylarının en özel harmanlarını Türk çay severlerinin beğenisine sunuyor. Bunun yanı sıra ülkemizde bir ilk olan toz ve kesme şeker üretimine de başlamış, yeşil çay ve mate çayı da ithal ederek ürün gamını tamamlamıştır.

ISO 90001 ve ISO 22000 kalite güvence belgelerini alarak ürün ve hizmet kalitesini tescillemiştir. Dinamik ve genç kadrosuyla sektördeki tüm yenilikleri takip ederek daima tüketicilerine standar kalite, hijyenik üretim ve en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Türkiye genelinde bayi ağını kurup ulusal ve yerel zincir mağaza raflarında yerini almıştır. On binlerce yıldır dünyada en yaygın kullanılan şifalı bitki olan çay, uzman ellerden size ulaşmaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et